Ta strona używa plików cookie. Czytaj więcej
Apteczki Cederroth w MAT-POŻ!

Apteczki Cederroth w MAT-POŻ!

W naszej szerokiej ofercie znajdziesz nie tylko sprzęt przeciwpożarowy, ale także artykuły bhp skierowane dla przemysłu! Bezpieczeństwo i higiena pracy obejmuje bardzo szeroki zakres produktów od ubrań roboczych, znaków informacyjnych po apteczki. Skupmy się jednak na tych ostatnich. W naszych sklepach znajdziesz produkty firmy Cederroth zawierające innowacyjne rozwiązania pozwalające na udzielanie pierwszej pomocy każdemu, nawet jeżeli pracownik nie odbył żadnego szkolenia z tego zakresu!

Wszystkie produkty posiadają na opakowaniu ilustrację z dokładną wizualizacją prawidłowego użycia, a rozwiązania takie jak dozowniki oraz automat na plastry sprawiają, że wszystko jest łatwo dostępne do użycia. Mogą się oni pochwalić także wykrywalnymi plastrami skierowanymi dla branż gastronomicznej oraz przemysłu spożywczego, które z łatwością można odnaleźć, gdy dostaną się do produkowanej żywności.

Dlaczego warto wybrać właśnie Cederroth?

Najczęstszym problemem firmowych behapowców jest uzupełnianie zużytych przez pracowników produktów. Co było w danym miejscu? Co powinna zawierać apteczka? Gdzie szukać brakujących elementów? Już odpowiadamy na te pytania! Każdy element apteczki pierwszej pomocy Cederroth jest oznaczony na ściance apteczki, wraz z kodem producenta, po którym można go płynnie odszukać.

Kolejną z zalet jest niemal dwukrotnie dłuższy termin przydatności artykułów pierwszej pomocy niż w przypadku konkurencji. Kupując jednorazowo produkt, możesz o nim zapomnieć na dłuższy okres, nie martwiąc się co chwilę o okres przydatności poszczególnych elementów.

Data publikacji - 2020-12-18 12:37:15

Autor, Robert
Rzgów, ul. Łódzka 24

Obserwujący

14

Artykuły

4

Facebook

Mat-Poż Sklep Strażacki - Centrala

Instagram

Mat-Poż Sklep Strażacki - Centrala
MAT-POŻ Irena Matusiak i Ireneusz Matusiak sp. j.
ul. Łódzka 24, 95-030 Rzgów
NIP: 728-22-72-031
REG: 472199415
KRS: 0000318679
+48 (42) 214 25 44 Telefon kontaktowy
biuro@matpoz.plNapisz do NAS